راه‌اندازی ایستگاه تفریحات دریایی در مازندران

[ad_1]


تین‌نیوز | 

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: طرح سامان‌دهی جت‌اسکی، قایق موتوری، شاتل و پاراسل باعنوان ایستگاه تفریحات دریایی نامگذاری شد.

مهران حسنی گفت: نظارت بر تأسیسات گردشگری موجود در سواحل، کیفیت خدمات، نرخ‌ها و کنترل قیمت‌ها در پلاژهای ساحلی با مسئولیت اداره کل گردشگری به‌عنوان مسئول کمیته اسکان و رفاه به‌صورت جدی در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه نرخ استفاده از جت‌اسکی و قایق‌های موتوری تعیین شده است، اضافه کرد: این موضوع به تمام مدیران طرح‌های دریا ابلاغ شده تا در معرض دید عموم افراد قرار گیرد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران به سامان‌دهی جت‌اسکی، قایق موتوری، شاتل و پاراسل در استان اشاره کرد و گفت: با حضور دستگاه‌های مرتبط فلوچارتی برای سامان‌دهی این خدمات تدوین شده است.

حسنی با اشاره به راه‌اندازی ایستگاه تفریحات دریایی در مازندران، بیان کرد: طرح سامان‌دهی جت‌اسکی، قایق موتوری، شاتل و پاراسل با اهتمام تمامی دستگاه‌هایی که در حوزه دریا نقش دارند ازجمله دریابانی، دریانوردی باعنوان ایستگاه تفریحات دریایی نامگذاری شد.

وی یادآور شد: مجوز استفاده و بهره‌ برداری در این زمینه برای مجریان طرح‌های دریا بعد از معرفی فرمانداری شهرستان‌ها و انجام استعلام از منابع طبیعی از سوی اداره کل گردشگری صادر می‌شود.

معاون اداره کل گردشگری مازندران در بخش دیگری از سخنان خود با اعلام اینکه امسال نرخ طرح‌های دریا نسبت به سال گذشته پنج درصد افزایش یافت، اضافه کرد: البته نرخ طرح‌های دریا براساس خدماتی که به مسافران ارائه می‌شود به سه درجه یک، دو و سه تقسیم‌بندی شده که متفاوت است.[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *