سرمایه‌گذاری مطمئن و قانونی با ورود مسکن به بورس کالا

[ad_1]


تین‌نیوز | 

نایب رئیس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق تهران گفت: عرضه مسکن در بورس کالا به شفافیت معاملات مسکن منجر می‌شود و مردم می‌توانند در فضایی شفاف، مطمئن و قانونی سرمایه‌گذاری کنند.

به گزارش پایگاه خبری اتاق ایران سیدحسین سلیمی به مزیت‌های عرضه مسکن در بورس کالا اشاره کرد و گفت:عرضه مسکن در بورس کالا حرکت به سوی شفافیت است وعرضه عمومی مسکن در بورس کالا منجر به افزایش راهکارهای فروش خواهد شد. هرچند در ابتدای کار عرضه هر نوع کالایی در بورس کمی مشکل به نظر می‌رسد اما پس از شکل‌گیری ساختارهای موجود به شرایط بهتری می‌رسیم که مسکن هم از این قاعده مستثنی نیست.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین پیامدهای عرضه مسکن در بورس کالا جلب اعتماد بیشتر مردم است به‌طوری که بارها پیش آمده است مردم برای به کارگیری سرمایه‌های خرد در پروژه‌های بزرگ ساختمان‌سازی نام‌نویسی کردند اما در نهایت علاوه بر بی‌نتیجه ماندن کار، سرمایه اولیه شان را هم از دست دادند. در بورس به دلیل اعمال مقررات مربوط به شناسایی شرکت ها، امکان کلاهبرداری و سوءاستفاده از حسن‌نیت مردم نیست و مردم می‌توانند در فضایی شفاف، مطمئن و قانونی سرمایه‌گذاری کنند.

 [ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *